Hakkımızda

Merkim Maden;

Laboratuvar Cihazları ve kimyasalları alanında hizmet vermek üzere kuruldu. Pazardaki hizmetleri ve çalışmaları ile yıllar içinde ticari, teknik varlığını ve saygınlığını geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. En yüksek itibara ulaşmak ve uluslararası standartlardaki performansını korumak için çalışmalarını sürdürmektedir. Deneyimli teknik personeli ve yaygın bayi ağı ile tüm Türkiye’de hizmet veren, ülkenin önde gelen şirketlerindendir.
Dünya çapında, alanında lider pek çok üretici firmaların Türkiye distribütörü dür.

Faaliyet Alanlarımız

Maden, Petrol, Çimento, İlaç , Kimya Sanayii, Gıda ve Tarım Sanayii, Plastik Sanayii, Toprak-Bitki-Yaprak Analiz Laboratuvarları, Biyoteknoloji Laboratuvarları, Biyokimya Laboratuvarları, Nükleer Fizik. Vb.

EKİBİMİZ

Türkiye geneline hizmet veren Merkim Maden, geniş ve profesyonel kadrosu ile  süreçlerinizi en iyi şekilde yönetmektedir. Sektör bazında uzmanlaşmış deneyimli ve kıdem ortalaması yüksek bir kadro ile çalışıyoruz. Yüksek Lisanslı ve tamamı üniversite mezunu olan gurur kaynağımız kaliteli iş gücümüz, sektördeki başarılı işlere attığımız imzanın sahibidir.