EM-30N MODEL MASA TİPİ SEM MİKROSKOP SİSTEMİ

EM-30N, COXEM’in teknoloji ve gelişme çağına yönelik istikrarlı yatırımının bir ürünüdür.
Nano-mekatronik, yüksek büyütmede bile parazitsiz net görüntüler sunabilir ve panorama özelliği ile daha da geniş bir alanı tarayabilir. Ayrıca, EDS ile tam uyumluluğu optimize edilmiş performans sağlar. Hem performans hem de fiyat açısından tatmin edici olan EM-30N, tüm araştırma alanlarında parlayacak ve ileri teknolojinin geliştirilmesi ve kullanılması için mükemmel sonuçlar sağlayacaktır.

EM 30PLUS MODEL MASA TİPİ SEM  MİKROSKOP SİSTEMİ 

Fiyat aralığında başka hiçbir SEM ile eşleşmeyen teknik özelliklere ve özelliklere sahip yüksek çözünürlüklü bir Masaüstü Taramalı Elektron Mikroskobu (SEM). 

EM-30 Plus’ı değerlendirdikten sonra, mevcut en iyi kompakt SEM’i bulmak için aramanız sona erecek.
EM-30AXPlus’ın eşlik eden modelleri, entegre EDS temel mikro analizini içerir.

EM 30 MODEL  SEM MİKROSKOP SİSTEMİ 

Fiyat aralığında başka hiçbir SEM ile eşleşmeyen teknik özelliklere ve özelliklere sahip yüksek çözünürlüklü bir Masaüstü Taramalı Elektron Mikroskobu (SEM).                            EM-30 Serisini değerlendirdikten sonra, mevcut en iyi kompakt SEM’i bulmak için aramanıza sona ereceksiniz.

 

 

 

CX-200 PLUS  TAM BOYUTLU  SEM  MİKROSKOP SİSTEMİ

Açıklama

Hem yeni hem de deneyimli kullanıcıların birçok zorlu araştırma ve kalite kontrol gereksinimleri için uygun bulacağı tam boyutlu zemin modeli Taramalı Elektron Mikroskobu (SEM).

CX-200plus’ın standart olarak sağlanan yapılandırması, hem SE hem de BSE görüntüleme dedektörlerini ve ayrıca kolay sahne eğimi ve yükseklik ayarlamaları için dahili bir oda görüntüleme kamerası içerir.

CX-200plus, çok cazip bir fiyata yüksek çözünürlüklü görüntüleme yetenekleri sunar. CX-200plus’ı değerlendirdikten sonra, en uygun maliyetli çözümü arayışınız kolay bir karar olacaktır.