Irıs  Model Elektomanyetik Sarsıntılı Elek Seti

Kompakt ve hafif elektromanyetik elek sallayıcı. 

Elek kolonu boyunca üç boyutlu hareketi, hem kuru hem de ıslak partikül ayırma Granülometrik testleri gerçekleştirirken son derece etkili olmasını sağlar. 

Rilsanize karbon çelik gövdeden imal edilmiş olup, sürekli veya aralıklı eleme sağlamak için güç regülasyonu, eleme süresi kontrolü ve ayarlamaları olan dijital bir panele sahiptir. 

Elek tutturma sistemi, Bakalit sıkma düğmeleri ve metakrilat kapaklı iki dişli çubuktan oluşur. 

Tüm elek sallayıcılar, ankraj sistemi ile birlikte eleme sırasında tam stabilite sağlayan bir titreşim önleme sistemi ile donatılmıştır. Modele bağlı olarak, standart sabitleme sistemi ile “Easy-Press” hızlı sabitleme sistemi arasında seçim yapmak mümkündür. Metakrilat kapak, eleme işlemi sırasında ürünün izlenmesini kolaylaştırır. 

Tüm ekipmanlar, yıllarca sorunsuz kullanımı garanti eden sıkı kalite kontrolüne tabi tutulur.

4 farklı model ve kapasite  Filtralab tarafından üretilmiştir.

 
BA 200 N Model Sarsıntılı Elek Sistemi

Küçük ve kompakt dijital elektromanyetik parçacık boyutu testleri için elek sallayıcı Ø 60, 75, 100, 150, 200 ve 203 mm elekler ile. AVANTAJLARI                         Hassasiyet ve güvenilirlik. Testlerin tekrarlanabilirliği.       Üç boyutlu hareket. Yüksek performans: çok kısa tarama süreleri.

Elek sayısına göre dijital olarak ayarlanabilen ve genlik kontrolü, eleme süresi ve titreşim ayarlı LCD ekran.

Sürekli ve süreksiz eleme. Cisa-Press 2 hızlı kapanma. Kullanımı kolay. Bakım yok. Kuru ve ıslak eleme.

BA 300 N Model Sessiz Sarsıntılı Elek Sistemi

Gürültü ve titreşim iletimini en aza indirmek için özel olarak tasarlanmış dijital elektromanyetik tarama makinesi.                AVANTAJLARI                         Çevre dostu, düşük gürültü ve çevreye minimum titreşim iletimi. Büyük numune hacimlerini destekler. Doğruluk ve güvenilirlik. Testlerin tekrarlanabilirliği.   Üç boyutlu hareket.

Çok kısa tarama süreleri. 

Elek sayısına göre dijital olarak ayarlanabilen ve genlik kontrolü, eleme süresi ve titreşim ayarlı LCD ekran.

Sürekli ve süreksiz eleme. Cisa-Press 2 hızlı kapama sistemi.

Kullanımı kolay. Bakım yok. Kuru ve ıslak eleme 

BA 400N Model  Sarsıntılı Elek Sistemi 

Elektromanyetik elek sallayıcı Büyük Format XXL büyük numune hacimlerinin partikül boyutu testi için Ø 300, 305, 315, 350, 400 ve 450 mm elekler ile. AVANTAJLARI Bağımsız kontrol kutusu. Büyük numune hacmini destekler. Hassasiyet ve güvenilirlik. Testlerin tekrarlanabilirliği.               3B hareket.

Yüksek performans: çok kısa tarama süreleri.

Genlik, eleme süresi, hız, zaman ve dönüş yönünün dijital ayarlı ve kontrolüne sahip LCD ekran.

Cisa-Press 2 hızlı sürüm. Kullanımı kolay. Bakım yok. Kuru ve ıslak eleme.

RP 200 N Sesiz Model Sarsıntılı Elek Sistemi 

RP200N SESSİZ Dijital elektromanyetik tarama makinesi gürültüyü en aza indirmek için özel olarak tasarlanmış ve titreşim iletimi. Ø 60, 75, 100, 150, 200 kullanılarak granülometrik testler için uygundur ve 203 mm elekler. AVANTAJLARI Çevre dostu, düşük gürültü ve çevreye minimum titreşim iletimi. Hassasiyet ve güvenilirlik. Testlerin tekrarlanabilirliği. 3B hareket. Yüksek performans: çok kısa tarama süreleri. Genlik, tarama süresi, hız, zaman ve dönüş yönünün dijital olarak ayarlanması. Cisa-press 2 hızlı bağlama sistemi. Kullanımı kolay. Bakım gerektirmez. Kuru ve ıslak eleme.

Filtra Marka Alpin Eleği
 
EOLO dijital hava jetli elek sallayıcı,
5 mikrondan (0,005 ile 4 mm) küçük parçacıklar için kuru granülometrik test için özel olarak tasarlanmıştır. Parçacıkları elekten geçirmeye zorlayan bir hava akımının zorladığı ürün akışı sayesinde hızlı, etkin eleme sağlar. Bu etki, sabit depresyonu koruyan endüstriyel bir vakum kullanılarak elde edilir.
Eleme süresi regülasyonlu (1 ila 99 dakika) dijital bir panele ve her test için gerekli depresyonu seçmek için bir depresyon düzenleyici valf içeren Vakum Ölçer içerir.
 
 
 
 
 

 

AJ200 N Model Alpin Eleği

AJ200N Alpin eleği          Dijital hava jetli elek partikül boyutu testleri için belirtilmiştir 5 μm’den 2 mm’ye kadar veya topaklanma veya kekleşme eğilimi AVANTAJLARI Hassasiyet ve güvenilirlik. Testlerin tekrarlanabilirliği. İnce partiküllerde yüksek performans: çok kısa eleme süreleri. Ekranlama süresi ve hava difüzörü dönüş hızı dijital olarak ayarlanabilen ve kontrol edilen LCD ekran. Vakumun dijital göstergesi. 10 yapılandırılabilir kullanıcı programı. Kullanımı kolay. Bakım yok. 2 yıl garantilidir.

Venus V Model Laboratuvar Mikseri 

VENUS V şeklindeki laboratuvar karıştırıcıları, ilaç, kimya ve gıda endüstrilerinde toz veya granül ürünlerin hassas homojenizasyonunda kullanılır. Katıları herhangi bir oranda katılarla veya katıları sıvılarla (maksimum% 10) nazikçe ve eşit şekilde karıştırabilir. Silikon kapaklı iki yükleme girişi ve dozaj valfli bir çıkışı vardır. Piyasaya sürülen ürün, mekanik transmisyonla 360º dönmektedir. Karakteristik V şekli, gövde döndürüldüğünde eksenel akımların üretildiği anlamına gelir ve bunlar malzemeyi ayırır ve birleştirir. Bu, radyal karıştırma eylemi ile birlikte, kanatlara veya diğer cihazlara ihtiyaç duymadan son derece homojen bir sonuç (10.000’de 1 kısım oranında) üretir. Karışım kapları, içi ve dışı cilalı ayna kaplamalı AISI-316 paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Açılı ve köşesiz tasarımı, iç mekanda ürün kalıntısı birikmesini engeller. Karıştırıcı, tek fazlı bir motorla çalışır ve bir zamanlayıcı, durdur / başlat anahtarı ve sigorta kutusuna sahiptir. Doğru homojenizasyonu elde etmek için yararlı kapasite, toplam karıştırıcı hacminin% 50’sidir.

FILTRA V mikserler 0’5, 1, 2, 4 ve 8 litrelerde (toplam kapasite) mevcuttur.

ARES  Model Laboratuvar Tipi Değirmen 
FILTRA, farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için iki farklı laboratuar Öğütme Çekiçli Değirmen modeli üretmektedir: ARES FML-0100, küçük miktarlarda ürünün frezelenmesi için küçük ve ekonomiktir ve en büyük miktarlarda kapasitenin iki katı kapasiteye sahip ARES FML-2000 ürün veya en büyük makaleler. Tahıllar, baharatlar, sebzeler, plastikler, reçineler, mineraller, toprak, taş, kömür vb. gibi çok çeşitli yumuşak, yarı sert ve sert malzemeleri  +/- partikül besleme boyutuyla öğütmek için kullanılırlar.              FML-0100’de 15 mm ve FML-2000’de +/- 20 mm.                              Besleme, üstte bulunan bir hazne tarafından sağlanır ve bir doğrayıcı kullanılarak manuel olarak dozajlanabilir.                            Kapı, açıldığında çekiçlerin dönüşünü durduran güvenlik mikro sensörlü hızlı kilitlemeye sahiptir. Hem ön hem de yükleme hunisi, ayna cilalı AISI 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir. İç kısımdaki 3 çekiç, aşınma önleyici AISI 410 paslanmaz çelikten yapılmıştır. Ekipman, yuvarlak delikli, kolayca değiştirilebilir bir elek içerir. ARES FML-2000 modelinde, elek, bıçaklar ve dişli taç da değiştirilebilir ve herhangi bir anahtar kullanmadan temizlik için kolayca çıkarılabilir. Bu model, motor devrini düzenlemek için bir potansiyometre içerir.